Referencje

Skorzystaj z warsztatu z Aleksandrą Ślifirską. Ja dzięki  niemu zrozumiałam, że odważniej trzeba opowiadać o swoich sukcesach, opowiadając o swojej firmie i marce trzeba pokazać swoje życie prywatne i emocje, choć czasem to trudne …
i jak we wszystkim w kontaktach z mediami potrzebna jest uważność. Polecam.

Magda Hajduk

Producent naturalnych kosmetyków PAT&RUB i NATURATIV, Właściciel i Prezes firmy Aromeda Sp. z o.o.

Warsztat, w którym brałam udział był mocno inspirujący i pouczający. Uświadomił mi jak ważny jest przekaz w komunikacji biznesowej. Prezentacja, slajdy lub ich brak, to tylko forma wyrazu – bez owego „mleka Vermeera”,  o którym mówiła p. Aleksandra, nasza prezentacja nie będzie zapamiętana, a my nie odniesiemy zamierzonego efektu.

Ten warsztat nauczył mnie także kilku praktycznych zasad, które są pomocne przy wystąpieniach publicznych nt. ubioru, mowy ciała, zachowania. Polecam!

Agnieszka Skuza

Sales Director, ADECCO

Pani Aleksandra Ślifirska wspólnie z Panią Magdą Mołek przeprowadziła szkolenie medialne dla grupy ekspertek w ramach inicjatywy „Girl Power” działąjącej przy Konfederacji Lewiatan. Warsztaty były profesjonalnie przygotowane. Pani Aleksandra przekazała nam cenne wskazówki dotyczące technik formułowania wypowiedzi publicznych, mowy ciała i panowania nad stresem. Uczestniczki warsztatów oceniły szkolenie jako wartościowe szczególnie z uwagi na uświadomienie obszarów, nad którymi należy pracować oraz jak osiągnąć poprawę.

Poza niezaprzeczalnymi kompetencjami w dziedzinie szkoleń medialnych Pani Aleksandra Ślifirska jest także osobą ciepłą, konkretną i bardzo słowną. Praca z nią to duża przyjemność.

Agata Staniewska, Joanna Zaręba

Konfederacja Lewiatan

Serdecznie polecam warsztaty prowadzone przez Panią Aleksandrę. Skorzystaj z warsztatu, bo dzięki niemu dowiesz się jak zachować się przed kamerą, jak rozmawiać z dziennikarzami, a przede wszystkim jak prezentować siebie i to co robisz z najlepszej możliwej strony.

Timea Balajcza

Wiceprezes Zarządu, BALAJCZA Specialized Translations

Zorganizowane przez Panią Aleksandrę szkolenie w zakresie kontaktów z mediami oceniam bardzo pozytywnie. Zostało przeprowadzone sprawnie, szybko i przyjemnie pomimo konieczności publicznej oceny studium własnego przypadku przed kamerą. Było rzeczowo i na temat.

Przemysław Oleś

Prezes zarządu OLMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Z Panią Olą Ślifirską pracuję od kilku lat. Niezwykle cenne były dla mnie wskazówki przed wystąpieniami w mediach. Przedstawienie zasad, które obowiązują w tym świecie pozwoliło mi ograniczyć stres, który zawsze takim wystąpieniom towarzyszy. Profesjonalizm, spokój i umiejętność przekazania zwięźle najważniejszych informacji to cechy, którymi Pani Ola mnie ujęła.

Dr n. med. Iwona Filipecka

Prezes Zarządu i Kierownik Medyczny Kliniki OKULUS PLUS z Bielska-Białej

Z Olą pracowałam na szkoleniu kilka lat temu, ogromnie byłam zdziwiona tym, jak wydaje nam się, że wyglądamy przed kamerą, a jak jest naprawdę – Ćwiczenia pokazujące jak nas odbiera widz, publiczność – to bardzo cenne doświadczenie. Od szkolenia minęło kilka lat, ale o niektórych rzeczach pamiętam do dziś – żeby nadmiernie nie gestykulować ,być wyprostowanym i wiele innych rzeczy – nie będę psuć niespodzianki tym, którzy mają to jeszcze przed sobą.
Ostatnio występowałam przed sporym gronem osób, chociaż towarzyszył mi stres – wszyscy pytali jak to robię, że towarzyszy mi spokój i opanowanie – czyli sporo zostaje. Takie doświadczenia wykorzystuję także w obecnej pracy jako handlowiec, prezentując się przed klientami. Na pewno nie unikam błędów, ale sporo z tego spotkania zapamiętałam i wykorzystuję. Ola w bardzo ciekawy sposób prowadzi wystąpienia, jest wymagająca, a przy tym niezwykle urocza, co z pewnością sprawia, że pracuję się z nią przyjemnie. Polecam ogromnie – ciekawe doświadczenie, które można wykorzystać na wielu płaszczyznach swojej pracy zawodowej.

Izabela Sadowska-Trzcińska

Grupa Pracuj Solutions Sp.zoo / Creativenlp M.Użarowska

Na zaproszenie Fundacji Liderek Biznesu Aleksandra Ślifirska poprowadziła warsztaty dla kobiet na wysokich stanowiskach menadżerskich  pt. „Wystąpienia medialne Liderek Biznesu. Sztuka tworzenia profilu publicznego.Warsztaty były nie tylko niezwykle inspirujące i energetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Aleksandra przekazała kilka najważniejszych zasad wystąpień publicznych, w tym medialnych,  zwróciła uwagę na błędy jakie kobiety-liderki popełniają w mediach i jak powinny projektować własny wizerunek, a także zdradziła kilka praktycznych tricków ułatwiających występy publiczne.

Katarzyna Twarowska

prezes Fundacji Liderek Biznesu

Wystąpienie publiczne na konferencji branżowej to tylko z pozoru łatwe zadanie. Dzięki współpracy z Panią Aleksandrą osiągnęliśmy naprawdę nietypowy format takiego wystąpienia. O nowej usłudze potrafiliśmy opowiedzieć słuchaczom w sposób absolutnie nowatorski, który opierał się na opowiadaniu pewnej historii. Nie było to jednak zwykłe opowiadanie, liczyło się tempo, ton głosu, a nawet światło na sali konferencyjnej. To doświadczenie pokazało mi, jak wielką rolę odgrywa pewna dramaturgia, z jaką opowiadamy o swojej działalności biznesowej. Jestem przekonana, że wszystkie osoby zarządzające swoim biznesem, powinny zwrócić uwagę na wypracowanie własnego stylu, dzięki któremu są zapamiętywani. To z pewnością jeden z elementów, który przekłada się na sprzedaż i rozwój biznesu.

Agata Hango

Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.

Powiem krótko: doświadczony i skuteczny trener.

Szkolenie, w którym uczestniczyłem miało być tylko „dodatkiem” do strategii PR, którą wspólnie wdrażaliśmy. Bardzo się jednak myliłem, okazało się ono niezbędnym elementem, bez którego kontakty z mediami nie byłyby tak skuteczne, jakimi się okazały. Szkolenie celnie wskazało błędy jakie popełniałem podczas wystąpień publicznych. Praca ta ułatwiła mi nad nimi zapanować oraz przygotować się do częstych trudnych rozmów z dziennikarzami i osobami decyzyjnymi różnego szczebla.

Dzięki konsultacji i pomocy Pani Aleksandry wiem jak powinienem mówić aby ludzie zapamiętali to, na czym mi zależy i jestem przygotowany na często podbramkowe i zaskakujące sytuacje, pojawiające się w kontaktach z mediami.

Kamil Jeziorko

Specjalista ds. marketingu WATT S.A.

Nie ukrywam, że symulacja wywiadu ze mną w roli głównej i to odpowiadającej na trudne pytania, nie należała do przyjemności, ale za to okoliczności, w których się odbywała już tak. Profesjonalnie przygotowana sala multimedialna i doświadczenie Oli w pracy z dziennikarzami, były świetną motywacją do rzetelnej pracy nad mową ciała, intonacją i pozbyciem się wszelkich zbędnych nawykowych językowych. Gorąco polecam!

Anna Swoboda

Koordynator projektu, rzecznik prasowy OLMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Aleksandrę znam, cenię i współpracuję z nią od 2006 roku, gdy reprezentowałem jeszcze firmę AutoR KSI. Od tamtego czasu mam okazję regularnie korzystać z cennych rad, szczególnie w tematyce medialnego savoir-vivre’u, współpracy z dziennikarzami, zrozumienia świata mediów. Aleksandra jest świetnym partnerem biznesowym, niewyczerpaną inicjatorką nowych koncepcji i pomysłów, szczególnie wokół świata mediów, w którym według mojej obserwacji czuje się jak ryba w wodzie.

Bardzo profesjonalna, ciepła i przyjazna. Gorąco polecam takiego partnera w biznesie!

Sebastian Margalski

Dyrektor ds. rozwoju – CONIVEO, dyrektor ds. marketingu Autor KSI – Gold Partner Autodesk (2006-2009), członek zarządu i sekretarz generalny stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (2008-2013), współfundator i członek zarządu Fundacji Firmy Rodzinne (2011-2013).